Po zainwestowaniu 425 milionów dolarów w Bitcoin Michael Saylor mówi, że rzecznicy Ethereum, Ripple, Chainlink, EOS i Tron potrzebują nowej strategii

Dyrektor generalny firmy MicroStrategy, która niedawno zainwestowała 425 milionów dolarów w Bitcoin (BTC), mówi, że inwestorzy altcoinowi powinni przemyśleć swoją strategię, jeśli chcą, aby rynek kryptowalut osiągnął swój pełny potencjał.

W nowym wywiadzie dla podcastu What Bitcoin Did Michael Saylor mówi, że inwestorzy w aktywa kryptograficzne, takie jak Ethereum i XRP, powinni wspierać Bitcoin zamiast patrzeć na rynek kryptowalut jako pole bitwy

„Cała społeczność kryptowalut spędza dużo czasu na rozmowach o altcoinach kontra Bitcoin i kłótniach między nimi. Ale to, co powinni zrobić, to rozmawiać o alternatywnych aktywach w porównaniu z Bitcoinem i powinni powiedzieć, że zmienność Bitcoin Circuit w porównaniu do srebra lub złota spada. Lub też zmienność Bitcoina w porównaniu do akcji Apple ma tendencję spadkową. Właściwie mogę znaleźć wskaźniki zmienności Bitcoina w porównaniu z Tron. Ale to trochę żart.

Ponieważ 300 bilionów dolarów nie wybiera między Tronem a Bitcoinem. 300 bilionów dolarów, które, nawiasem mówiąc, stanowią 99,9% całego bogactwa i władzy na świecie, więc wszystkie pieniądze, cała władza, nie są w stawie. Jeśli chcesz, aby cała branża odniosła sukces, nawet jeśli jesteś osobą Ethereum – jeśli jesteś Tron, Ethereum, EOS, Chainlink, Tether, Ripple, kimkolwiek jesteś – każdy z nich ma żywotny interes w wyrzeźbieniu kanał między kryptowalutą a oceanem aktywów, a następnie otrzymanie 10 bilionów dolarów, które wpłyną do tego stawu, bramą do tego będzie Bitcoin. Jedynym sposobem, w jaki ktoś może przenieść pieniądze ze złota, srebra, akcji, indeksów, obligacji, nieruchomości do kryptowalut, jest najpierw za pośrednictwem Bitcoin. ”

Saylor uważa, że jednym z głównych przypadków użycia Bitcoina jest ochrona ludzi, gdy ich waluta załamuje się. Mówi, że duże akcje, takie jak Amazon, bledną w porównaniu

„Ludzie w Afryce Subsaharyjskiej nie mogą kupować akcji Apple i przekazywać ich swoim bliskim, aby uniknąć bicia na śmierć przez upadającą walutę, prawda. I to jest różnica. Nikt nie kupi rachunku. Nie kupią sztabek złota. Nie zamierzają kupować nieruchomości, aby uniknąć załamania waluty i zubożenia lub śmierci z głodu. Ale tak naprawdę, prawdziwą wiadomością z wczoraj, o której pisałem na Twitterze, było to, że Bitcoin osiągnął najwyższy poziom w historii w Turcji, co ma znaczenie dla 90 milionów ludzi.

Na Medium pojawiła się niesamowita historia o pozostałych 19 krajach, w których waluty również upadają, więc kiedy ludzie zaczynają myśleć o inwestycji, która zmieni życie miliarda ludzi… zaczynają dostrzegać zasadniczą różnicę między kupowaniem Akcje Amazon i kupowanie Bitcoinów, ponieważ akcje Amazon nie rozwiążą problemu miliarda ludzi na świecie. ”